Naše projekty

Palenice.sk

Projekt Palenice.sk je webový portál určený všetkým páleničiarom, či už amatérskym alebo tým profesionálnym. Záujemci tu nájdu všetky potrebné informácie na tému výroby destilátov vrátane zodpovedania zložitejších legislatívnych otázok. Vznikol v roku 2015 a z roka na rok sa teší vysokej návštevnosti.

Zivotseniora.sk

Projekt Zivotseniora.sk je webový portál magazínového typu určený predovšetkým seniorom či ľuďom vo veku 50+.  Tematicky je zameraný na všetky informácie či témy, ktoré uvedená cieľová skupina sama vyhľadáva. Vznikol v roku 2017 a od toho času si získal mnoho priaznivcov.

Zamokbojnice.sk

Projekt ZAMOKBOJNICE.SK je webová stránka prezentujúca Bojnický zámok nakoľko patrí medzi najdramatickejšie a najkrajšie zámky u nás. Práve preto upiera mnoho budúcich neviest plánujúcich svadobný obrad či svadobnú hostinu pozornosť na Bojnice.

Jedinečné domény pre Vás

Každý nápad vyžaduje výstižný názov pre doménu, pod ktorou ho chcete ukázať svetu. Inak vašu stránku nikto nenájde a rýchlo sa na ňu zabudne. A to určite nechcete.Krátka a výstižná. Tak musí vaša doména vypadať. Či už ponúkate prácu z domu, máte radi kvetinky alebo chcete propagovať zdravý životný štýl, tak aj na tieto témy máme domény v ponuke. Stačí si vybrať a kontaktovať nás.