Dodáme tlačiareň,

ktorá vás príjemne

prekvapí

kúpa ● inštalácia ● servis

Toto hľadáte?

WorkForce Pro WF-C5790DWF

Rýchle multifunkčné
zariadenie pre malú
pracovnú skupinu

Znížte svoje firemné náklady na tlač a vplyv na životné prostredie a zároveň získajte vyššiu produktivitu, menšiu potrebu zásahov a pokročilé zabezpečenie.

Volajte alebo píšte 0948 777 860

Chcem viac informácií

  Telefón:

  IČO:

  Zariadenie pre malú pracovnú skupinu

  Toto multifunkčné zariadenie pre malé pracovné skupiny je vynikajúcou voľbou pre firmy od malých kancelárií po veľké korporácie tradične využívajúce laserovú tlač, ktoré potrebujú znížiť náklady, zvýšiť produktivitu a skrátiť prestoje. Zároveň znížite svoj vplyv na životné prostredie a zlepšíte svoju reputáciu v podnikovo-sociálnej oblasti.

  Zníženie vplyvu na prostredie

  Ťažte z nižšej spotreby energie bez kompromisov pri mimoriadne ostrých výtlačkoch, pričom ušetríte až 90 % energie oproti porovnateľným laserovým modelom5.

  Úspora nákladov

  Dokáže firmám pomôcť ušetriť minimálne 50 % nákladov na farebnú stranu oproti porovnateľným laserovým modelom1. Zariadenie je navrhnuté pre malé pracovné skupiny a vaša firma sa tak môže vyhnúť skrytým nákladov zamestnancov na produktivitu pri centralizovanej tlači. Náklady ďalej znížite aj vďaka menej častej výmene spotrebného materiálu pri inovatívnom systéme dopĺňania atramentu.

  Určené pre podnikový sektor

  >S celým radom softvéru a nástrojov, ktoré poskytujú bezpečné možnosti tlače, účinné skenovanie a správu zariadenia na diaľku. Pripojenie NFC a bezdrôtové pripojenie tiež podporuje tlač z mobilných zariadení. A s používateľským rozhraním a dotykovou obrazovkou inšpirovanými inteligentnými telefónmi sa ovláda intuitívne. Platforma Epson Open Platform a naša spolupráca s nezávislými dodávateľmi softvéru prinášajú ďalšie riešenia, ako je napríklad softvér na správu tlače PaperCut. Tieto funkcie sú k dispozícii s programom spravovaných tlačových služieb spoločnosti Epson Print365.

  Vysoká produktivita a nízka potreba zásahov

  Zariadenie prináša najkratší čas vytlačenia prvej strany vo svojom segmente pre farebné (5,3 sekundy) aj čiernobiele (4,8 sekúnd) výtlačky oproti porovnateľným laserovým zariadeniam. Pýši sa aj najrýchlejším farebným skenovaním v segmente: 24 obr./min2. Vytlačte až 10 000 čiernobielych a 5 000 farebných strán bez výmeny spotrebného materiálu vďaka najvyššej výťažnosti atramentu v segmente3. Najvyššia štandardná kapacita papiera 330 hárkov v rámci trhového segmentu4.